Spellbinders

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.2 MB
  • Version 1.6.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Kiloo
Spellbinders, mobil oyununda titanlar ve cesur askerler kıyasıya bir mücadelenin içerisine girecekler.

Titanların büyük savaşında yer almak için Spellbinders mobil oyununu Android  mobil cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda mavi yaratıklar, titanlar, korkusuz askerler ve daha bir çok karakter yer alıyor. Stratejik planlar üzerine kurulmuş olan Spellbinders mobil oyununda kendinizi savaş alanında temsil edecek güçlü bir karakter seçin ve oyuna başlayın. 

Çağlar boyunca Titanlar ebedi bir mücadelede şöhret, görkem ve övünme hakları için mücadele içerisinde oldular. Bir Spellbinder olarak savaş alanı tamamen sizlerin kontrolü altında olacak. Savaşın nabzını tutmak için gücünüzü ortaya koyun. Oyunda sadece silahlar ve güç değilde aynı zamanda çeşitli büyüleri kullanabilirsiniz Büyüler savaşta çok işinize yarayacaktır. Büyü kitabından yararlanın. Savaşlarda yer alacak korkusuz ve cesur askerlerden bir ekip oluşturarak düşmanlarınızı yok edin. 

Savaşın gidişatını değiştirmek için güçlü Ancient birimleri uykularından uyandırmalısınız. Bunların yanı sıra mükemmel bir strateji geliştirin ve rakibinizin üssünü darmadağın ederek onu zayıf düşürün. Büyük bir savaş için her şey hazır, oyuna başlayın. 

Spellbinders indir
DİĞER SÜRÜMLER